Hakkımızda

100% El Emeği İle Yapıyoruz


Ürünlerimiz ve çalışmalarımızda çin malı kullanılmaz


Alo marangoz olarak biz tam 20 yıldır bu sektörde marangozluk yapıyoruz bu nedenle tecrübemiz ve bilgimiz ile sizlere en iyi ürünleri ve tadilatı sunuyoruz. .

ALO TADİLAT'I ARAYIN Türkiye' de bir ilk arayın ! Hemen servis yapıp eksik ve ihtiyaçlarınızı ekonomik bir şekilde tecrübeli kadromuzla çözelim. Artık Türkiye' de mekanlarınızın Mobilya Dekorasyon sorunlarını çözebileceğiniz bir hattınız var.
KOLTUK DÖŞEME SERVİS HATTI 0535 746 52 78

20 senedir mobilya sektöründe siz değerli müşterilerimize verdiğimiz önemle hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini gözeterek çözüm odaklı düşünerek uzun yıllar sektörün üretim alanında kalıcı olmayı hedefliyoruz.

Üretim Süreçleri; Keşife gelinip ölçünüz alındıktan hemen sonra sürecinizin başladığını düşünebilirsiniz. Bu sürecin takibini; model seçimi, renk seçimi ve malzeme seçimleriniz izlemektedir. Tüm bu belirtilen seçimlerden sonra ilgili proje için bir kez daha son onayınız alınarak sipariş ve üretim sürecine geçilir. Teslimat zamanı size projenizin boyut, biçim ve özelliğine göre sizede en uygun zamanda olacak şekilde belirtilir ve sonrasında montaj aşaması ile süreç tamamlanmış olur.